Strona główna/Sprężarki śrubowe

Sprężarki śrubowe chłodnicze – Regenerowanie, sprzedaż

Świadczymy szeroki pakiet usług dedykowanych dla sprężarek śrubowych różnych modeli, producentów i o zróżnicowanych parametrach pracy. Szybko i sprawnie przeprowadzamy przegląd stanu technicznego, odnajdujemy wszelkie potencjalne usterki oraz aplikujemy najlepsze rozwiązania i środki zaradcze. Od wielu lat zajmujemy się sprężarkami śrubowymi, których technologię znamy od podstaw. Doskonale wiemy jak ważna jest natychmiastowa i profesjonalna pomoc, pozwalająca przywrócić urządzeniu jego pełną sprawność, a tym samym uniknąć niepotrzebnych przestojów w zakładzie pracy. 

W naszej firmie wykorzystujemy nowoczesną technologię oraz sprzęt diagnostyczny. Dysponujemy też rozbudowanym zapleczem części oryginalnych i ich w pełni kompatybilnych zamienników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować pomoc wszystkim użytkownikom sprężarek śrubowych pragnącym odzyskać ich pełną sprawność. Jedynie prawidłowo przeprowadzona regeneracja, w oparciu o precyzyjnie dobrane części zamienne, pozwala osiągnąć ten efekt. 

Regenerowane sprężarki śrubowe – kompleksowa pomoc i fachowe doradztwo

Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie przez cały czas trwania współpracy. Zawsze dążymy do wykonania serwisu, naprawy i regeneracji w najszybszy możliwy sposób, w lokalu naszych kontrahentów. Gdy nie ma możliwości wykonania naprawy na miejscu, udostępniamy sprężarkę zastępczą o identycznych parametrach pracy. Wykorzystujemy w tym celu urządzenia spełniające polskie i europejskie normy CE, gwarantujące cichą i bezpieczną pracę przez długi czas. 

Jako serwis sprężarek śrubowych wykonujemy także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz pomagamy w prawidłowej konserwacji całego układu. Dzięki naszej pomocy kompresor może uzyskać jeszcze lepsze przebiegi niż dotychczas, a jego spodziewana żywotność przedłuża się. Gwarantujemy przy tym pełne bezpieczeństwo powierzonych nam sprężarek oraz zakończoną sukcesem ich regenerację. 

Kompresory śrubowe w naszej ofercie 

Regularnie podejmujemy współpracę z różnymi grupami kontrahentów wykorzystujących kompresory śrubowe w swojej codziennej pracy. Pomagamy zakładom wytwórczym, firmom usługowym, biurom produkcyjnym, szpitalom oraz wszelkim innym podmiotom poszukującym profesjonalnej pomocy. Z naszej strony mogą liczyć na szeroką dostępność ekipy serwisowo-technicznej, konkurencyjne stawki oraz przejrzyste zasady współpracy. Dysponujemy wszystkim niezbędnymi kwalifikacjami dopuszczającymi do naprawy i regeneracji sprężarek. 

Z chęcią podejmiemy się realizacji zleceń jednorazowych, związanych z wystąpieniem niespodziewanej usterki w sprężarce, jak również współpracy długoterminowej, opartej na regularnie wykonywanych przeglądach okresowych. Nasza działalność obejmuje cały kraj, niezależnie od lokalizacji Państwa zakładu pracy oraz związanych z tych wymogów transportowych. Każde otrzymane zlecenie poddajemy indywidualnej analizie, tworząc dedykowaną dla niego wycenę. Zapraszamy do nawiązania kontaktu oraz składania zapytań ofertowych już teraz! Nasi doradcy chętnie przedstawią szczegóły oferty oraz zaproponują najszybszą możliwą pomoc. 

Zajmujemy się profesjonalną naprawą sprężarek chłodniczych. Znajdziesz u nas również części zamienne do kompresorów i sprężarek chłodniczych.


Producent

Przejdź do góry