Copeland: Części zamienne:

Copeland jest światowym liderem w dziedzinie sprężarek do chłodnictwa i klimatyzacji. Oferta marki obejmuje wysokiej jakości sprężarki chłodnicze przeznaczone do pracy z wszystkimi powszechnie używanymi czynnikami chłodniczymi. Rozwiązania Copeland są powszechnie cenione przez projektantów, instalatorów oraz użytkowników, a ich wybór idzie w parze z niższymi kosztami inwestycyjnymi przy wydłużonym czasie eksploatacji. Są niezawodne i ciche, przyjazne dla środowiska naturalnego.
Jako profesjonalny serwis zajmujący się naprawą i regeneracją sprężarek chłodniczych Copeland oferujemy szeroki wybór oryginalnych części zamiennych w atrakcyjnych cenach. Części posiadamy we własnym magazynie, co pozwala na szybką realizację zamówień i skraca okres naprawy sprężarki do absolutnego minimum.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?


Współpracujemy bezpośrednio z producentem. To przekłada się na szeroki wybór oryginalnych części zamiennych, które możemy dostarczyć szybko i tanio. Najczęściej zamawiane przez Klientów komponenty posiadamy w magazynie, pozostałe dostarczamy na zamówienie.
Współpraca z Compressland w zakresie zakupu i dostawy części zamiennych to:
• gwarancja otrzymania oryginalnych części zamiennych,
• możliwość skorzystania z oferty wysokiej jakości zamienników,
• dostęp do szerokiego asortymentu części, które wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu,
• możliwość sprowadzenia wybranych części zamiennych na zamówienie,
• krótki czas realizacji zamówień,
• konkurencyjne ceny,
• gwarancja producenta na oferowane części.
Obok części Copeland oferujemy również fachowe doradztwo oraz pomoc w optymalizacji kosztów naprawy sprężarki. Wykonujemy również usługi naprawcze i serwisowe.

Copeland: Części zamienne w zasięgu ręki

Oferujemy sprzedaż wysyłkową części zamiennych do sprężarek chłodniczych. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Zapewniamy przy tym konkurencyjne ceny. Poszukujesz części zamiennych do urządzeń Copeland? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej wyceny. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.