Części zamienne do sprężarek CHŁODNICZYCH

tłokowych i śrubowych

Oferujemy szeroki wybór części zamiennych do sprężarek tłokowych i śrubowych (chłodniczych). Doskonale znamy technologię branży kompresorów, która stanowi podstawę naszej codziennej pracy. Dzięki temu możemy zaproponować najlepiej dopasowane i w pełni kompatybilne części zamienne, które pozwolą przywrócić sprężarce jej najlepszą wydajność i sprawność. Nasi fachowcy szybko zdiagnozują stan Państwa urządzenia, określą potrzebne do zastosowania części i zaaplikują je w precyzyjny i kontrolowany sposób.

Płyta zaworowa

Posiadamy w ciągłej sprzedaży fabrycznie nowe jak i regenerowane płyty zaworowe do sprężarek chłodniczych wszystkich producentów.

Do licznych modeli posiadamy również zestawy naprawcze składające się z płytek (listków) ssących, płytek tłocznych, slotów dypu discuss itp

Zapytaj o wycenę >

Uszczelki

Każda rozbiórka sprężarki wiąże się z wymianą kompletów uszczelnień.

Możemy zaoferować sprzedaż kompletów uszczelek do wszystkich rodzajów sprężarek chłodniczych największych producentów.

Zapytaj o wycenę >

Tłok, pierścień tłokowy, korbowód

Głównym elementem odpowiadającym za sprawność i wydajność każdej sprężarki tłokowej jest układ korbowo-tłokowy.

Dlatego też mamy stały dostęp do nowych tłoków, pierścieni tłokowych oraz korbowodów takich producentów jak Frascold, Copeland, Bitzer, Dorin, Bock, Carrier (Carlyle), Thermo King, Refcomp etc.

Zapytaj o wycenę >

Pompa oleju

Najważniejszą częścią każdej sprężarki mającą za zadanie utrzymywanie właściwego smarowania elementów mechanicznych jest pompa oleju.

Sprawna pompa, podająca odpowiednie ciśnienie zapewni długą i bezproblemową pracę sprężarki. Dlatego oferujemy Państwu możliwość zakupu nowych pomp oleju.

Zapytaj o wycenę >

Panewka / łożysko ślizgowe, podkładka dystansowa

Zapraszamy do zakupu panewek ślizgowych oraz łożysk do wszystkich sprężarek chłodniczych zarówno tłokowych jak i śrubowych.

Brak sprawnych łożysk może skutkować uszkodzeniami pozostałych elementów sprężarek takich jak stojan (wirnik), układ korbowo-tłokowy, cylindry etc. Kupując u nas fabrycznie nowe łożyska zapewnicie Państwo wieloletnią bezawaryjną pracę Waszych urządzeń chłodniczych

Zapytaj o wycenę >

Silnik elektryczny

Oferujemy Państwu również zakup nowych silników elektrycznych w komplecie wraz z wirnikiem. Stojan oraz wirnik tworzą integralną całość co zapewnia prawidłowe parametry pracy każdej sprężarki.

Alternatywnie do zakupu nowego kompletu silnika elektrycznego możemy zaproponować przezwojenie uszkodzonego stojana w znacznie lepszej cenie! Stosujemy od lat materiały przystosowane do prac w obecności olejów i czynników chłodniczych co gwarantuje zapewnienie Państwu produktu najwyżej jakości

Zapytaj o wycenę >

Zastosowanie części zamiennych do sprężarek to najlepszy sposób na naprawę potencjalnych awarii oraz skuteczne rozwiązanie pozwalające przedłużyć ich spodziewaną żywotność. Naprawa sprężarek tłokowych oraz śrubowych jest realizowana przez nasz wykwalifikowany zespół pracowników, w siedzibie Państwa firmy lub też po przetransportowaniu urządzenia do nas. W przypadku najcięższych usterek i awarii, dostarczamy naszym kontrahentom urządzenia zastępcze, w pełni zgodne z parametrami pracy naprawianych sprężarek. W ten sposób zabezpieczamy Państwa zakład pracy przed niepotrzebnymi przestojami.

Profesjonalna pomoc w doborze części zamiennych do sprężarek chłodniczych

Specjalizujemy się w niemal wszystkich elementach konstrukcyjnych i użytkowych. Dysponujemy takimi częściami zamiennymi do sprężarek jak: płyty zaworowe, uszczelki, tłoki, pompy, łożyska podkładki, silniki, wirniki. Z łatwością dobierzemy i dostarczymy odpowiedni element lub też przeprowadzimy regenerację dotychczas wykorzystywanych podzespołów. Wieloletnie doświadczenie oraz gruntowna znajomość branży czynią nas ekspertami i jednym z najchętniej wybieranych przedsiębiorstw specjalizującym się w regeneracji sprężarek.

Zakup nowego urządzenia to wydatek przerastający możliwości finansowe wielu przedsiębiorstw. Z tego powodu naprawa sprężarki to często najlepsze rozwiązanie, pozwalające odzyskać w pełni sprawne urządzenie, a zarazem obniżyć związane z tym koszta. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do możliwości różnych grup kontrahentów. Chętnie podejmiemy się realizacji zleceń jednorazowych jak również opracujemy projekt regeneracji wszystkich sprężarek wykorzystywanych w Państwa zakładzie pracy.

Części do sprężarek i kompresorów chłodniczych – nasza oferta w naprawie sprężarek

Jako serwis sprężarek śrubowych i tłokowych zajmujemy się dostarczaniem i aplikowaniem najlepszych rozwiązań do kompresorów. W naszej ofercie znajdą Państwo części zamienne do sprężarek tłokowych oraz części zamienne do sprężarek śrubowych. Gwarantujemy przy tym konkurencyjne stawki, natychmiastową dostępność całego naszego asortymentu oraz przejrzyste zasady współpracy.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych oraz do nawiązania kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych informacji, pomożemy dobrać konkretną część zamienną oraz przygotujemy indywidualną wycenę Państwa zlecenia. Zapraszamy też do zapoznania się z oferowanymi częściami zamiennymi, wśród których znajdą Państwo pożądany element. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz!

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem sprężarek chłodniczych. Naprawiamy sprężarki śrubowe oraz tłokowe.

REFERENCJE NASZYCH KLIENTÓW

Firma COMPRESSLAND z siedzibą w Chotomowie przy ulicy Piusa XI 56 reprezentowana przez Adama Grabowskiego świadczyła usługi dla firmy GM Records w zakresie serwisu-naprawy sprężarek do układów chłodniczych. Usługa została wykonana terminowo i rzetelnie. Na wykonaną naprawę została nam udzielona 12-miesięczna gwarancja. Ze współpracy z Firmą COMPRESSLAND jesteśmy w pełni
usatysfakcjonowani i nie wnosimy jakichkolwiek uwag w zakresie wykonanych usług.
Paweł Borkowski, GM Records
Firma COMPRESSLAND z siedzibą w Chotomowie przy ulicy Piusa XI 56 reprezentowana przez Adama Grabowskiego świadczyła usługi dla firmy GM Records w zakresie serwisu-naprawy sprężarek do układów chłodniczych. Usługa została wykonana terminowo i rzetelnie. Na wykonaną naprawę została nam udzielona 12-miesięczna gwarancja. Ze współpracy z Firmą COMPRESSLAND jesteśmy w pełni
usatysfakcjonowani i nie wnosimy jakichkolwiek uwag w zakresie wykonanych usług.
Paweł Borkowski, GM Records