Serwis sprężarek Trane:

Trane jest wiodącym producentem sprężarek znajdujących zastosowanie w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej. Asortyment marki obejmuje sprężarki obrotowe spiralne, śrubowe i odśrodkowe. Oferowane rozwiązania są projektowane tak, aby zapewnić najwyższą wydajność i niezawodność. Trane dostarcza Klientom także szeroki wybór sprężarek hermetycznych.
Trane Serwis to usługa, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić wysoką wydajność i bezawaryjną pracę instalacji w długiej perspektywie czasu. Serwis sprężarek Trane obejmuje zarówno regularne przeglądy techniczne, jak i usługi naprawcze. Naprawa sprężarek pozwala na optymalizację kosztów inwestycji, przy jednoczesnym zapewnieniu pożądanych parametrów pracy sprężarki i całej instalacji.

Naprawa Trane


Jesteśmy członkiem elitarnego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association (ICRA) zrzeszającego firmy zajmujące się profesjonalną regeneracją sprężarek chłodniczych. Jako profesjonalny Serwis oferujemy usługi, takie jak:
• naprawa sprężarek Trane,
• serwis sprężarek Trane,
• remonty sprężarek Trane,
• przeglądy techniczne sprężarek.
Działamy w oparciu o procedury naprawcze i serwisowe marki Trane oraz oryginalne części zamienne . Klientom zainteresowanym możliwością optymalizacji kosztów naprawy oferujemy możliwość przeprowadzenia remontu przy użyciu wysokiej jakości zamienników. Powierzona nam naprawa sprężarek przebiega sprawnie i szybko, w efekcie czego przywracamy sprawność instalacji chłodniczej w możliwie jak najkrótszym czasie. Obok usług serwisowych oferujemy również możliwość skorzystania z magazynu sprężarek zregenerowanych.

Serwis sprężarek Trane: Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki częściom zregenerowanym

Remont sprężarki może wymagać czasu. Jeśli go nie masz i zależy Ci na jak najszybszym uruchomieniu instalacji proponujemy zregenerowane sprężarki chłodnicze z naszego magazynu. Serwis Trane przeprowadzamy zgodnie z procedurą producenta i zastosowaniem wysokiej jakości części. To gwarancja:
• uzyskania sprawności porównywalnej do sprawności nowej części,
• długiej żywotności części zregenerowanej,
• bezawaryjnej pracy zregenerowanej sprężarki Trane w długiej perspektywie czasu.
Wymiana uszkodzonej sprężarki na część zregenerowaną to duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Dzięki remontom i regeneracji sprężarek chłodniczych ograniczamy ilość generowanych przez branżę odpadów, jak również ilość wykorzystywanych w procesach produkcyjnych zasobów. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług serwisowych lub naprawczych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Compressland z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Zapoznaj się także z naszą ofertą naprawy sprężarek Hanbell!