Serwis sprężarek Bitzer:

Marka Bitzer działa w branży chłodniczej nieprzerwanie od 1934 roku. Jest czołowym producentem sprężarek chłodniczych tłokowych i śrubowych. W asortymencie posiada również sprężarki typu scroll, zbiorniki ciekłego czynnika i skraplacze płaszczowo-rurowe. Jednym z czynników decydujących o wysokiej jakości oferowanych przez Bitzer rozwiązań, jest konsekwentne utrzymanie produkcji na terenie Niemiec.
Krajowa produkcja zapewnia możliwość pełnienia stałego nadzoru nad standardami jakości, co w szerokiej perspektywie przekłada się na długą i bezawaryjną eksploatację rozwiązań marki.

Naprawa Bitzer


Jesteśmy członkiem elitarnego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association (ICRA) zrzeszającego firmy zajmujące się profesjonalną regeneracją sprężarek chłodniczych. Jako profesjonalna firma specjalizująca się w naprawach i regeneracji sprężarek chłodniczych Klientom oferujemy usługi, takie jak:
• naprawa Bitzer,
• remont urządzeń z serii Bitzer CSH,
• remont urządzeń z serii Bitzer HSN,
• regularny serwis sprężarek Bitzer,
• realizacja przeglądów technicznych.
Działamy w oparciu o procedury naprawcze i serwisowe marki Bitzer oraz oryginalne części zamienne. Klientom zainteresowanym możliwością optymalizacji kosztów naprawy oferujemy możliwość przeprowadzenia remontu przy użyciu wysokiej jakości zamienników. Powierzona nam naprawa Bitzer przebiega sprawnie i szybko, w efekcie czego przywracamy sprawność instalacji chłodniczej w możliwie jak najkrótszym czasie. Obok usług serwisowych oferujemy również możliwość skorzystania z magazynu sprężarek zregenerowanych.

Remont Bitzer: Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki częściom zregenerowanym

Remont urządzenia z serii Bitzer CSH i Bitzer HSN może wymagać czasu. Jeśli go nie masz i zależy Ci na jak najszybszym uruchomieniu instalacji proponujemy zregenerowane sprężarki chłodnicze z naszego magazynu. Serwis Bitzer przeprowadzamy zgodnie z procedurą producenta i zastosowaniem wysokiej jakości części od Bitzer. To gwarancja:
• uzyskania sprawności porównywalnej do sprawności nowej części,
• długiej żywotności części zregenerowanej,
• bezawaryjnej pracy zregenerowanej sprężarki Bitzer w długiej perspektywie czasu.
Wymiana uszkodzonej sprężarki na część zregenerowaną to duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Dzięki remontom i regeneracji sprężarek chłodniczych ograniczamy ilość generowanych przez branżę odpadów, jak również ilość wykorzystywanych w procesach produkcyjnych zasobów.

Zapoznaj się także z ofertą naprawy sprężarek Copeland!