Serwis sprężarek Frascold:

Marka Frascold jest ceniona ze względu na doświadczenie, oferowaną jakość oraz ciągłe poszukiwanie nowych i lepszych rozwiązań. Nieprzerwanie od ponad 70 lat dostarcza Klientom sprężarki i agregaty chłodnicze. Jako jeden z liderów tej branży ciągle się rozwija i poszerza zakres asortymentu.
Sprężarki chłodnicze Frascold są produkowane w ramach w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych, w których roboty i obrabiarki sterowane numerycznie wytwarzają gotowe podzespoły z najwyższą dokładnością. Automatyzacja linii produkcyjnej przyczyniła się do wyeliminowania błędu ludzkiego, co znalazło odzwierciedlenie w znikomej ilości składanych reklamacji. W celu zapewnienia długotrwałej i bezawaryjnej pracy sprężarki Frascold producent rekomenduje poddawanie urządzenia regularnym przeglądom technicznym i serwisowym.

Naprawa Frascold


Jesteśmy członkiem elitarnego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association (ICRA) zrzeszającego firmy zajmujące się profesjonalną regeneracją sprężarek chłodniczych. Jako profesjonalny Serwis Sprężarek Frascold oferujemy usługi, takie jak:
• naprawy,
• remonty,
• serwisy,
• przeglądy techniczne.
Działamy w oparciu o procedury naprawcze i serwisowe marki Frascold oraz oryginalne części zamienne. Klientom zainteresowanym możliwością optymalizacji kosztów naprawy oferujemy możliwość przeprowadzenia remontu przy użyciu wysokiej jakości zamienników. Powierzona nam naprawa sprężarek przebiega sprawnie i szybko, w efekcie czego przywracamy sprawność instalacji chłodniczej w możliwie jak najkrótszym czasie. Obok usług serwisowych oferujemy również możliwość skorzystania z magazynu sprężarek zregenerowanych.

Remont Frascold: Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki częściom zregenerowanym

Remont sprężarki może wymagać czasu. Jeśli go nie masz i zależy Ci na jak najszybszym uruchomieniu instalacji proponujemy zregenerowane sprężarki chłodnicze z naszego magazynu. Serwis Frascold przeprowadzamy zgodnie z procedurą producenta i zastosowaniem wysokiej jakości części Frascold. To gwarancja:
• uzyskania sprawności porównywalnej do sprawności nowej części,
• długiej żywotności części zregenerowanej,
• bezawaryjnej pracy zregenerowanej sprężarki Frascold w długiej perspektywie czasu.
Wymiana uszkodzonej sprężarki na część zregenerowaną to duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Dzięki remontom i regeneracji sprężarek chłodniczych ograniczamy ilość generowanych przez branżę odpadów, jak również ilość wykorzystywanych w procesach produkcyjnych zasobów.
Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług serwisowych lub naprawczych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Compressland z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Zapoznaj się także z ofertą naprawy sprężarek Hanbell!