Bitzer: Części zamienne:

Bitzer to czołowy producent sprężarek chłodniczych tłokowych i śrubowych. Asortyment marki obejmuje również sprężarki typu scroll, zbiorniki ciekłego czynnika i skraplacze płaszczowo-rurowe. Marka jest ceniona przez projektantów, instalatorów oraz użytkowników. Wszystkie sprężarki Bitzer są produkowane w Niemczech. Krajowa produkcja stanowi gwarancję najwyższej jakości i niezawodności oferowanych rozwiązań.
Jako profesjonalny serwis zajmujący się naprawą sprężarek chłodniczych Bitzer oferujemy szeroki wybór oryginalnych części zamiennych. W stałym asortymencie posiadamy m.in. części zamienne do urządzeń z serii Bitzer CSH i Bitzer HSN i innych. Części oferujemy z zachowaniem krótkiego czasu dostawy tak, aby umożliwić naprawę lub regenerację sprężarek w możliwie jak najkrótszym czasie.

Bitzer CSH i Bitzer HSN: Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?


Współpraca z Compressland w zakresie zakupu i dostawy części zamiennych to:
• gwarancja otrzymania oryginalnych części zamiennych Bitzer,
• możliwość skorzystania z oferty wysokiej jakości zamienników,
• dostęp do szerokiego asortymentu części, które wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu,
• możliwość sprowadzenia wybranych części zamiennych na zamówienie,
• krótki czas realizacji zamówień,
• konkurencyjne ceny,
• gwarancja producenta na oferowane części.
Obok części zamiennych do sprężarek chłodniczych Klientom zapewniamy również fachowe doradztwo. Nasz Zespół podpowie na co zwrócić uwagę przy wyborze zamiennika, a w sytuacji, w której taki wybór jest niekorzystny zarekomenduje wybór części oryginalnych.

Bitzer: Części zamienne w zasięgu ręki

Oferujemy sprzedaż wysyłkową części zamiennych do sprężarek chłodniczych. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Zapewniamy przy tym konkurencyjne ceny. Poszukujesz części zamiennych do urządzeń z serii Bitzer CSH i Bitzer HSN? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej wyceny. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.