Serwis sprężarek Copeland:

Copeland jest światowym liderem w dziedzinie sprężarek do chłodnictwa i klimatyzacji. Od ponad 80 lat marka stale wzbogaca swoją ofertę o innowacyjne technologie. Główny asortyment sprężarek marki Copeland został zaprojektowany tak, aby zapewniać wyższą efektywność, niższy poziom hałasu, doskonałą wytrzymałość i niezawodność. To pozwala na zastosowanie w systemach nowych i przyjaznych dla środowiska czynników chłodniczych.

Naprawa Copeland


Jesteśmy członkiem elitarnego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association (ICRA) zrzeszającego firmy zajmujące się profesjonalną regeneracją sprężarek chłodniczych. Jako profesjonalny Serwis Sprężarek Copeland oferujemy usługi, takie jak:
• naprawa Copeland,
• remont Copeland,
• regularny serwis sprężarek Copeland,
• realizacja przeglądów technicznych.
Działamy w oparciu o procedury naprawcze i serwisowe marki Copeland oraz oryginalne części zamienne. Klientom zainteresowanym możliwością optymalizacji kosztów naprawy oferujemy możliwość przeprowadzenia remontu przy użyciu wysokiej jakości zamienników. Powierzona nam naprawa sprężarek przebiega sprawnie i szybko, w efekcie czego przywracamy sprawność instalacji chłodniczej w możliwie jak najkrótszym czasie. Obok usług serwisowych oferujemy również możliwość skorzystania z magazynu sprężarek zregenerowanych.

Remont Copeland: Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki częściom zregenerowanym

Remont sprężarki może wymagać czasu. Jeśli go nie masz i zależy Ci na jak najszybszym uruchomieniu instalacji proponujemy zregenerowane sprężarki chłodnicze z naszego magazynu. Serwis Copeland przeprowadzamy zgodnie z procedurą producenta i zastosowaniem wysokiej jakości części. od Copeland To gwarancja:
• uzyskania sprawności porównywalnej do sprawności nowej części,
• długiej żywotności części zregenerowanej,
• bezawaryjnej pracy zregenerowanej sprężarki Copeland w długiej perspektywie czasu.
Wymiana uszkodzonej sprężarki na część zregenerowaną to duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Dzięki remontom i regeneracji sprężarek chłodniczych ograniczamy ilość generowanych przez branżę odpadów, jak również ilość wykorzystywanych w procesach produkcyjnych zasobów.
Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług serwisowych lub naprawczych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Compressland z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Zapoznaj się także z ofertą naprawy sprężarek Franscold!