Frascold: Części zamienne:

Frascold to marka charakteryzująca się doświadczeniem, jakością oraz ciągłym poszukiwaniem nowych i najlepszych rozwiązań. Jako jeden z liderów branży dostarcza sprężarki chłodnicze i agregaty skraplające. Swoje urządzenia produkuje w północnej części Włoch. Krajowa produkcja stanowi gwarancję najwyższej jakości i niezawodności oferowanych rozwiązań.
Sprężarki Frascold są produkowane w ramach w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych, w ramach których roboty i obrabiarki sterowane numerycznie wytwarzają gotowe podzespoły z najwyższą dokładnością. W ten sposób marka praktycznie wyeliminowała ryzyko wystąpienia błędu i znacząco ograniczyła liczbę reklamacji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty części Frascold?


Współpracujemy bezpośrednio z producentem. To przekłada się na szeroki wybór oryginalnych części zamiennych, które możemy dostarczyć szybko i tanio. Najczęściej zamawiane przez Klientów komponenty posiadamy w magazynie, pozostałe dostarczamy na zamówienie.
Współpraca z Compressland w zakresie zakupu i dostawy części zamiennych to:
• gwarancja otrzymania oryginalnych części zamiennych,
• możliwość skorzystania z oferty wysokiej jakości zamienników,
• dostęp do szerokiego asortymentu części, które wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu,
• możliwość sprowadzenia wybranych części zamiennych na zamówienie,
• krótki czas realizacji zamówień,
• konkurencyjne ceny,
• gwarancja producenta na oferowane części.
Obok części zamiennych do urządzeń Frascold Klientom oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w optymalizacji kosztów naprawy sprężarek chłodniczych. W sytuacji, w której naprawa Twojej sprężarki nie jest możliwa lub okazuje się nieopłacalna proponujemy sprężarki zregenerowane z naszego magazynu. Usługi związane z remontami i regeneracją sprężarek chłodniczych przeprowadzamy z wykorzystaniem oryginalnych części Frascold.

Frascold: Części zamienne w zasięgu ręki

Oferujemy sprzedaż wysyłkową części zamiennych do sprężarek chłodniczych. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Zapewniamy przy tym konkurencyjne ceny. Poszukujesz części zamiennych do urządzeń Frascold? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem i kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej wyceny. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Oferujemy także serwis sprężarek Frascold!