Hanbell: Naprawa i serwis sprężarek:

Hanbell to znany i ceniony producent sprężarek dla chłodnictwa. Produkty Hanbell znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach w różnych branżach i dziedzinach przemysłu. Swoją popularność zawdzięczają wysokiej sprawności, ekonomicznej pracy oraz trwałości.
Nawet najwyższej jakości sprężarki chłodnicze z czasem ulegają zużyciu i wymagają serwisu lub naprawy. Naprawa Hanbell to usługa, dzięki której możemy zapewnić wysoką jakość w konkurencyjnej cenie. Rezygnując z zakupu nowej sprężarki na rzecz naprawy dotychczasowego urządzenia nasi Klienci oszczędzają środki finansowe oraz czas, jednocześnie przyczyniając się do ograniczenia negatywnego oddziaływania branży chłodniczej na środowisko naturalne.

Naprawa Hanbell


Jesteśmy członkiem elitarnego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association (ICRA) zrzeszającego firmy zajmujące się profesjonalną regeneracją sprężarek chłodniczych. Jako profesjonalny Serwis Sprężarek Hanbell oferujemy usługi, takie jak:
• naprawy,
• remonty,
• serwisy,
• przeglądy techniczne.
Działamy w oparciu o procedury naprawcze i serwisowe marki Hanbell oraz oryginalne części zamienne. Klientom zainteresowanym możliwością optymalizacji kosztów naprawy oferujemy możliwość przeprowadzenia remontu przy użyciu wysokiej jakości zamienników. Powierzona nam naprawa sprężarek przebiega sprawnie i szybko, w efekcie czego przywracamy sprawność instalacji chłodniczej w możliwie jak najkrótszym czasie. Obok usług serwisowych oferujemy również możliwość skorzystania z magazynu sprężarek zregenerowanych.

Remont Hanbell: Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki częściom zregenerowanym

Remont sprężarki może wymagać czasu. Jeśli go nie masz i zależy Ci na jak najszybszym uruchomieniu instalacji proponujemy zregenerowane sprężarki chłodnicze z naszego magazynu. Serwis Hanbell przeprowadzamy zgodnie z procedurą producenta i zastosowaniem wysokiej jakości części. To gwarancja:
• uzyskania sprawności porównywalnej do sprawności nowej części,
• długiej żywotności części zregenerowanej,
• bezawaryjnej pracy zregenerowanej sprężarki Hanbell w długiej perspektywie czasu.
Wymiana uszkodzonej sprężarki na część zregenerowaną to duża oszczędność czasu i pieniędzy, a także ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Dzięki remontom i regeneracji sprężarek chłodniczych ograniczamy ilość generowanych przez branżę odpadów, jak również ilość wykorzystywanych w procesach produkcyjnych zasobów.
Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług serwisowych lub naprawczych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Compressland z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.