Sprężarki chłodnicze Wrocław

Firma Compressland istnieje na rynku nieprzerwanie od 2000 roku, specjalizując się w profesjonalnej naprawie oraz regeneracji sprężarek chłodniczych renomowanych producentów. Jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy status Autoryzowanego Centrum Serwisowego Frascold. Posiadamy również certyfikaty serwisowe dla sprężarek Bitzer i dołączyliśmy o prestiżowego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association (ICRA), zrzeszającego firmy specjalizujące się w regeneracji sprężarek chłodniczych. To wszystko przekłada się na najwyższą jakość usług.

Nasze certyfikaty:

certyfikat1
certyfikat3

:

certyfikat2
certyfikat4

Nasze certyfikaty:

certyfikat1
certyfikat2
certyfikat3
certyfikat4

Masz dla nas sprężarkę do regeneracji? Nie czekaj

ZOSTAW NUMER SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


   

  sprężarka

  Regeneracja sprężarek chłodniczych w Compressland

  Regeneracja sprężarek chłodniczych pozwala przywrócenie urządzenia do pełnej sprawności. Proces ten jest bardzo efektywny, a kosztuje mniej niż zakup nowego sprzętu i jest bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, ponieważ przedłuża żywotność sprężarki, zmniejsza ilość odpadów i oszczędza zasoby naturalne.

  W Compressland posiadamy doświadczenie i kompetencje pozwalające nam na skuteczną regenerację sprężarek chłodniczych wiodących marek, w tym marek Bitzer, Copeland, Frascold, Trane i Hanbell. Pracujemy z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i wysokiej jakości zamienników, co pozwala na zapewnienie pierwotnej sprawności sprzętu oraz jego bezawaryjnej pracy w długiej perspektywie czasu.

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo
  sprezarka

  Naprawa sprężarek chłodniczych – Wrocław

  Z doświadczenia wiemy, jak kłopotliwa i kosztowna jest awaria sprężarki chłodniczej. Dlatego oferujemy szybkie i sprawne naprawy sprężarek. Sprężarki chłodnicze naprawiamy na potrzeby Klientów z Wrocławia i całego kraju. W przypadkach, gdy natychmiastowa naprawa nie jest możliwa, proponujemy zregenerowaną sprężarkę z naszego magazynu. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas i środki finansowe.

  Naprawiamy sprężarki renomowanych marek. Każdą naprawę przeprowadzamy zgodnie z procedurami producenta i – o czym już wspominaliśmy – z użyciem oryginalnych części zamiennych lub wysokiej jakości zamienników. Dzięki stałemu dostępowi do szerokiej gamy części do sprężarek, możemy szybko usunąć większość usterek.

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo
  naprawa sprężarek chłodniczych
  sprezarka
  regeneracja sprężarek chłodniczych
  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo

  Remonty sprężarek chłodniczych

  Regularny serwis i remont sprężarek chłodniczych to podstawa ich niezawodnej pracy. W Compressland przeprowadzamy remonty, które:

  – zapewniają długoterminową sprawność urządzenia,

  – obniżają koszty eksploatacji całego systemu,

  – zmniejszają ryzyko awarii,

  – ograniczają negatywny wpływ procesu przemysłowego na środowisko naturalne.

  Dodatkowo wykonujemy również serwis kompresorów śrubowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami i kontaktu. Nasz Zespół odpowie na wszystkie pytania i pomoże w określeniu najbardziej korzystnego rozwiązania dla Twojej firmy.

  sprezarka
  sprezarka


  ZDARZYŁA CI SIĘ NAGŁA AWARIA SPRĘŻARKI?
  POTRZEBUJESZ SZYBKO ROZWIĄZAĆ PROBLEM?
  ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ SPRĘŻARKI ZREGENEROWANEJ

  Stale powiększając magazyn zregenerowanych sprężarek jako jedyni w Polsce
  możemy zaproponować najszybsze rozwiązanie na rynku. Zakup
  zregenerowany model, zwróć uszkodzone urządzenie i zaoszczędź czas na
  usunięcie awarii Twojego układu chłodniczego!


  Sprawdź aktualny stan magazynowy sprężarek zregenerowanych

  Sprawdź nasz katalog sprężarek >>

  STREFA KONTAKTU

  Chcesz skorzystać z naszych usług ale nie wiesz jak? Masz do nas pytania? A może chcesz nas zlokalizować? W tym miejscu możesz się z nami skontaktować!

  NAPISZ DO NAS