Sprężarki chłodnicze Szczecin

Jesteśmy na rynku od 2000 roku. Od samego początku specjalizujemy się w profesjonalnej naprawie oraz regeneracji sprężarek chłodniczych największych światowych producentów. Jako pierwsza firma w Polsce zostaliśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym Frascold! Posiadamy również certyfikaty Centrum Serwisowego sprężarek Bitzer. Zostaliśmy również złonkiem elitarnego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association (ICRA), które zrzesza firmy zajmujące się profesjonalną regeneracją sprężarek chłodniczych. Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą z Polski, która otrzymała takie wyróżnienie! Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom najwyższy poziom usług.

Nasze certyfikaty:

certyfikat1
certyfikat3

:

certyfikat2
certyfikat4

Nasze certyfikaty:

certyfikat1
certyfikat2
certyfikat3
certyfikat4

Masz dla nas sprężarkę do regeneracji? Nie czekaj

ZOSTAW NUMER SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


   

  sprężarka

  Dlaczego regeneracja sprężarek chłodniczych?

  Zakup nowej sprężarki wiąże się z poważną inwestycją. Tymczasem, profesjonalnie przeprowadzona regeneracja pozwala na usunięcie wszelkich nieprawidłowości i przywrócenie komponentu do pełnej sprawności. Proces ten charakteryzuje się wysoką skutecznością, relatywnie niskim kosztem w porównaniu do zakupu nowego komponentu i jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Dzięki regeneracji wydłużamy żywotność sprężarki, zmniejszając ilość odpadów i oszczędzając cenne dla środowiska zasoby.

  Regeneracja obejmuje dokładne sprawdzenie, oczyszczenie i naprawę komponentów, a także wymianę niezbędnych części. Dzięki temu sprężarka odzyskuje wydajność i skuteczność, co przekłada się na oszczędność energii i kosztów eksploatacji.

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo
  sprezarka

  Naprawa sprężarek chłodniczych – Szczecin

  Jako profesjonalny serwis oferujemy również usługi naprawcze. Wykonując naprawy sprężarek, staramy się działać jak najszybciej. W sytuacji, gdy nie jesteśmy w stanie zapewnić szybkiej usługi serwisowej proponujemy zregenerowaną sprężarkę z naszego magazynu.

  Naprawiamy sprężarki chłodnicze marek: Bitzer, Copeland, Frascold, Trane i Hanbell.

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo
  naprawa sprężarek chłodniczych
  sprezarka
  regeneracja sprężarek chłodniczych
  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo

  Co zrobić w przypadku nagłej awarii sprężarki chłodniczej?

  Stale powiększając magazyn zregenerowanych sprężarek, jako jedyni w Polsce możemy zaproponować najszybsze rozwiązanie na rynku. Wybierz jeden ze zregenerowanych modeli sprężarki chłodniczej z naszego magazynu i zostaw w rozliczeniu uszkodzone urządzenie! Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzisz czas niezbędny na naprawę, a także zminimalizujesz straty wynikające z przestoju urządzenia.

  Wszystkie usługi świadczymy na potrzeby Klientów ze Szczecina i całego kraju! Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Wykonujemy również serwis kompresorów śrubowych i dostarczamy części do sprężarek.

  sprezarka
  sprezarka


  ZDARZYŁA CI SIĘ NAGŁA AWARIA SPRĘŻARKI?
  POTRZEBUJESZ SZYBKO ROZWIĄZAĆ PROBLEM?
  ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ SPRĘŻARKI ZREGENEROWANEJ

  Stale powiększając magazyn zregenerowanych sprężarek jako jedyni w Polsce
  możemy zaproponować najszybsze rozwiązanie na rynku. Zakup
  zregenerowany model, zwróć uszkodzone urządzenie i zaoszczędź czas na
  usunięcie awarii Twojego układu chłodniczego!


  Sprawdź aktualny stan magazynowy sprężarek zregenerowanych

  Sprawdź nasz katalog sprężarek >>

  STREFA KONTAKTU

  Chcesz skorzystać z naszych usług ale nie wiesz jak? Masz do nas pytania? A może chcesz nas zlokalizować? W tym miejscu możesz się z nami skontaktować!

  NAPISZ DO NAS