Sprężarki chłodnicze Lublin

Działamy w dziedzinie chłodnictwa nieprzerwanie od 2000 roku. Specjalizujemy się w profesjonalnej naprawie i regeneracji sprężarek chłodniczych największych producentów. Nasza firma jako pierwsza w Polsce została Autoryzowanym Centrum Serwisowym Frascold. Posiadamy również certyfikaty Centrum Serwisowego sprężarek Bitzer. Jesteśmy także członkiem elitarnego stowarzyszenia The International Compressor Remanufacturers Association (ICRA).

Naszym Klientom oferujemy najwyższą jakość usług w zakresie serwisu, napraw i regeneracji sprężarek chłodniczych.

Nasze certyfikaty:

certyfikat1
certyfikat3

:

certyfikat2
certyfikat4

Nasze certyfikaty:

certyfikat1
certyfikat2
certyfikat3
certyfikat4

Masz dla nas sprężarkę do regeneracji? Nie czekaj

ZOSTAW NUMER SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


   

  sprężarka

  Regenerujemy sprężarki chłodnicze renomowanych producentów

  Regeneracja sprężarek chłodniczych to proces przywracający pełną sprawność komponentów, co wiąże się z wysoką efektywnością regenerowanych urządzeń i relatywnie niskimi kosztami ich naprawy. Z naszą wiedzą i doświadczeniem jesteśmy w stanie zregenerować praktycznie każdą sprężarkę. Oferujemy regenerację sprężarek chłodniczych firm takich jak Trane, Bock, Copeland, Bitzer, Frascold. Przeprowadzamy także serwis kompresorów śrubowych i dostarczamy części do sprężarek. To wszystko przekłada się na kompleksową obsługę, którą kierujemy do Klientów z Lublina i całego kraju.

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo
  sprezarka

  Profesjonalna naprawa sprężarek chłodniczych – Lublin

  Awaria sprężarki chłodniczej to poważne wyzwanie dla Twojego biznesu, a także niespodziewany wydatek. Koncentrujemy się na dostarczaniu wysokiej jakości usług w krótkim czasie. Działamy efektywnie, a zarazem szybko, żeby ograniczyć czas przestoju do absolutnego minimum. W przypadku czasochłonnych usterek wymagających długotrwałej naprawy, proponujemy zregenerowane sprężarki z naszego magazynu. Sprężarki chłodnicze odbieramy pod względem parametrów technicznych unieruchomionego urządzenia, tym samym zapewniając sprężarkę o identycznych lub lepszych parametrach pracy.

  Naprawiamy sprężarki firm Bitzer, Copeland, Frascold, Trane, Hanbell. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów naprawy – przywrócenia pierwotnej sprawności i zapewnienia długotrwałej, bezawaryjnej pracy urządzenia – korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych lub wysokiej klasy zamienników i technologii producenta.

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo
  naprawa sprężarek chłodniczych
  sprezarka
  regeneracja sprężarek chłodniczych
  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo

  Sprężarki chłodnicze Lublin – Dlaczego warto nam zaufać?

  Compressland to sprawdzony partner w zakresie serwisu, naprawy i regeneracji sprężarek chłodniczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, autoryzacji przez czołowych producentów oraz członkostwu w prestiżowych stowarzyszeniach, gwarantujemy najwyższą jakość usług. Nasz zespół wykorzystuje najnowsze technologie i oryginalne części zamienne, aby zapewnić długoterminową sprawność i efektywność serwisowanych urządzeń. Obsługujemy klientów z Lublina i całej Polski, oferując szybkie i efektywne rozwiązania, które minimalizują przestoje i obniżają koszty eksploatacji.

  sprezarka
  sprezarka


  ZDARZYŁA CI SIĘ NAGŁA AWARIA SPRĘŻARKI?
  POTRZEBUJESZ SZYBKO ROZWIĄZAĆ PROBLEM?
  ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ SPRĘŻARKI ZREGENEROWANEJ

  Stale powiększając magazyn zregenerowanych sprężarek jako jedyni w Polsce
  możemy zaproponować najszybsze rozwiązanie na rynku. Zakup
  zregenerowany model, zwróć uszkodzone urządzenie i zaoszczędź czas na
  usunięcie awarii Twojego układu chłodniczego!


  Sprawdź aktualny stan magazynowy sprężarek zregenerowanych

  Sprawdź nasz katalog sprężarek >>

  STREFA KONTAKTU

  Chcesz skorzystać z naszych usług ale nie wiesz jak? Masz do nas pytania? A może chcesz nas zlokalizować? W tym miejscu możesz się z nami skontaktować!

  NAPISZ DO NAS