Sprężarki chłodnicze Gdańsk

Firma Compressland działa na rynku od 2000 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w serwisie oraz profesjonalnej naprawie i regeneracji sprężarek chłodniczych największych producentów. Jako pierwsi w Polsce zostaliśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym Frascold, a także posiadamy certyfikaty Centrum Serwisowego sprężarek Bitzer. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam dostarczać najwyższej jakości usługi w dziedzinie chłodnictwa. Współpracujemy w tym zakresie z Klientami z Gdańska oraz całego kraju.

Nasze certyfikaty:

certyfikat1
certyfikat3

:

certyfikat2
certyfikat4

Nasze certyfikaty:

certyfikat1
certyfikat2
certyfikat3
certyfikat4

Masz dla nas sprężarkę do regeneracji? Nie czekaj

ZOSTAW NUMER SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!


   

  sprężarka

  Regeneracja sprężarek chłodniczych – Zregenerujemy każdą sprężarkę!

  Jako jedyna firma z Polski, członek ICRA, oferujemy regenerację sprężarek chłodniczych firm takich jak Trane, Bock, Copeland, Bitzer, Frascold. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom alternatywne, ekonomiczne rozwiązania w chłodnictwie.

  Obok usług regeneracji sprężarek nasz sklep dostarcza również części do sprężarek. Części zamienne oferujemy w ramach sprzedaży wysyłkowej, co zapewnia ich wysoką dostępność dla Klientów z regionu i poza regionu.

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo
  sprezarka

  Naprawa sprężarek chłodniczych

  Awaria sprężarki chłodniczej to poważny problem. Nasze usługi naprawy sprężarek obejmują szybkie i efektywne działania serwisowe, a w przypadku poważnych usterek oferujemy zregenerowane sprężarki z naszego magazynu. Sprężarki dobieramy pod kątem parametrów technicznych uszkodzonego urządzenia, zapewniając urządzenia o identycznych lub zbliżonych parametrach pracy.

  Naprawiamy sprężarki firm Bitzer, Copeland, Frascold, Trane, Hanbell. Stosujemy oryginalne części zamienne lub wysokiej klasy zamienniki, co gwarantuje wysoką sprawność urządzenia po naprawie i jego bezawaryjną pracę w długiej perspektywie czasu.

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo
  naprawa sprężarek chłodniczych
  sprezarka
  regeneracja sprężarek chłodniczych
  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo

  Regeneracja sprężarek chłodniczych

  Regeneracja sprężarek chłodniczych to proces przywracający pełną sprawność komponentów. Oferuje wysoką skuteczność przy relatywnie niskim koszcie. Dzięki regeneracji przedłużamy żywotność sprężarek, zmniejszając ilość odpadów i oszczędzając zasoby środowiska.

  Regenerując sprężarki chłodnicze ograniczamy również koszty po stronie naszych Klientów. Koszt regeneracji lub zakupu zregenerowanej sprężarki z naszego magazynu wiąże się ze znacznie niższym wydatkiem niż zakup nowego urządzenia. Oferujemy także serwis kompresorów śrubowych, co wydłuża ich żywotność.

  sprezarka

  Remonty sprężarek chłodniczych Gdańsk

  Regenerujemy sprężarki takich firm jak: trane-logo bock-logo copeland-logo bitzer-logo frascold-logo

  Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą usługową dotyczącą naprawy, regeneracji i remontu sprężarek chłodniczych. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnych usług serwisowych.

  remont sprężarek chłodniczych
  sprezarka


  ZDARZYŁA CI SIĘ NAGŁA AWARIA SPRĘŻARKI?
  POTRZEBUJESZ SZYBKO ROZWIĄZAĆ PROBLEM?
  ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ SPRĘŻARKI ZREGENEROWANEJ

  Stale powiększając magazyn zregenerowanych sprężarek jako jedyni w Polsce
  możemy zaproponować najszybsze rozwiązanie na rynku. Zakup
  zregenerowany model, zwróć uszkodzone urządzenie i zaoszczędź czas na
  usunięcie awarii Twojego układu chłodniczego!


  Sprawdź aktualny stan magazynowy sprężarek zregenerowanych

  Sprawdź nasz katalog sprężarek >>

  STREFA KONTAKTU

  Chcesz skorzystać z naszych usług ale nie wiesz jak? Masz do nas pytania? A może chcesz nas zlokalizować? W tym miejscu możesz się z nami skontaktować!

  NAPISZ DO NAS